+37067835777
0 0.00 €
Jūsų krepšelis tuščias.

Veiklos kryptys

1

VANDENS FILTRŲ GAMYBA IR PARDAVIMAS

Mes ne tik parduodame, bet ir gaminame vandens valymo sistemas pagal Jūsų individualius poreikius. Gamybos procese dalyvauja skirtingų sričių specialistai tam, kad būtų pasiektas geriausias rezultatas.

2

VANDENS GERINIMO ĮRENGINIŲ IŠPERKAMOJI NUOMA

Jei šiuo metu nenorite ir negalite įsigyti vandens valymo sistemos, mes Jums siūlome išperkamąją nuomą. Tai patogus būdas mėgautis kokybišku vandeniu iš karto, o atsiskaityti per Jums patogų laikotarpį.

3

FILTRŲ PRIEŽIŪROS / TECHNINIO APTARNAVIMO PASLAUGOS

Vandens valymo sistemų ilgaamžiškumas priklauso nuo priežiūros, todėl mes siūlome kvalifikuotų specialistų paslaugas, kurie sistemingai, kokybiškai ir laiku atliks vandens valymo sistemų dalių keitimo, dezinfekavimo, vandens kokybės matavimo darbus.

4

VANDENS KOKYBĖS TYRIMAI, ANALIZĖ IR KONSULTACIJOS

Turime kvalifikuotų specialistų, kurie gali atvykti į objektą Jums patogiu laiku. Vietoje gali atlikti pirminę vandens kokybės analizę, esant reikalui vandenį pristatyti į laboratoriją ir pagal tyrimų rezultatus parinkti optimaliausią vandens valymo sistemą. Konsultuoja visais su vandeniu, vandens kokybę ir valymo galimybėmis susijusiais klausimais.

5

VANDENS VALYMO TECHNOLOGIJOS NUSTATYMAS, PARINKIMAS, KŪRIMAS IR ĮVYKDYMAS

Tai ypač aktualu individualių gręžinių ir pramonine gamyba užsiimantiems klientams. Dirba profesionalūs technologai kurie įvertinę vandens kokybę, sunaudojamo vandens kiekius parenka geriausią technologiją, pagamina visus būtinus elementus ir sumontuoja objekte.

6

ĮMONIŲ DIRBANČIŲ SU VANDENIU KONSULTAVIMAS

Esame Nacionalinės vandens kokybės asociacijos nariai ir glaudžiai bendradarbiaujame su kitais organizacijos nariais, konsultuojame vandens kokybės ir valymo galimybių klausimais.

 • „Periodinis aptarnavimas operatyvus, ko labiausiai žmonėms trūksta. Sugedus atvyks ir naktį.“

  Aplinkotyros ir aplinkotvarkos specialistė. Vilmantė Karlavičienė
 • Grožio salone „Studio 1“ naudojame Jūsų filtrus, klientų plaukai minkšti, matome akivaizdžius pokyčius.

  Žydrė Venskienė, grožio salonas Studia1. Vilnius VCUP
 • „Džiaugiamės vartodami kokybišką vandenį ir kitiems rekomenduojame.“

  Rapolas Danilevičius, UAB“Greita spauda“ direktorius.
 • „Daug metų jau esame šios įmonės klientai ir per tiek laiko įvertinome ne tik kokybiško vandens naudą, bet ir puikų įmonės atstovų darbą.“

  Marius Naujalis, UAB „Trimate“ direktorius
 • „Esu labai patenkintas šiuo pasirinkimu – vandens valymo įranga veikia puikiai ir valytas vanduo yra skanus bei kokybiškas.“

  Julius Grumuldis, savininkas Vila „Bisena“.
 • „Esu patenkintas šios įmonės parduodama produkcija ir atliekamu darbu.“

Susisiekite