Vandens filtravimo sistemos namams ir verslui

Veiklos kryptys

1Kryptys

VANDENS FILTRŲ GAMYBA IR PARDAVIMAS

Mes ne tik parduodame, bet ir gaminame vandens valymo sistemas pagal Jūsų individualius poreikius. Gamybos procese dalyvauja skirtingų sričių specialistai tam, kad būtų pasiektas geriausias rezultatas.

2Kryptys

VANDENS GERINIMO ĮRENGINIŲ IŠPERKAMOJI NUOMA

Jei šiuo metu nenorite ir negalite įsigyti vandens valymo sistemos, mes Jums siūlome išperkamąją nuomą. Tai patogus būdas mėgautis kokybišku vandeniu iš karto, o atsiskaityti per Jums patogų laikotarpį.

3Kryptys

FILTRŲ PRIEŽIŪROS / TECHNINIO APTARNAVIMO PASLAUGOS

Vandens valymo sistemų ilgaamžiškumas priklauso nuo priežiūros, todėl mes siūlome kvalifikuotų specialistų paslaugas, kurie sistemingai, kokybiškai ir laiku atliks vandens valymo sistemų dalių keitimo, dezinfekavimo, vandens kokybės matavimo darbus.

4Kryptys

VANDENS KOKYBĖS TYRIMAI, ANALIZĖ IR KONSULTACIJOS

Turime kvalifikuotų specialistų, kurie gali atvykti į objektą Jums patogiu laiku. Vietoje gali atlikti pirminę vandens kokybės analizę, esant reikalui vandenį pristatyti į laboratoriją ir pagal tyrimų rezultatus parinkti optimaliausią vandens valymo sistemą. Konsultuoja visais su vandeniu, vandens kokybę ir valymo galimybėmis susijusiais klausimais.

5Kryptys

VANDENS VALYMO TECHNOLOGIJOS NUSTATYMAS, PARINKIMAS, KŪRIMAS IR ĮVYKDYMAS

Tai ypač aktualu individualių gręžinių ir pramonine gamyba užsiimantiems klientams. Dirba profesionalūs technologai kurie įvertinę vandens kokybę, sunaudojamo vandens kiekius parenka geriausią technologiją, pagamina visus būtinus elementus ir sumontuoja objekte.

6Kryptys

ĮMONIŲ DIRBANČIŲ SU VANDENIU KONSULTAVIMAS

Esame Nacionalinės vandens kokybės asociacijos nariai ir glaudžiai bendradarbiaujame su kitais organizacijos nariais, konsultuojame vandens kokybės ir valymo galimybių klausimais.

[aqua_brands]

Updating…
  • Krepšelyje nėra produktų.