Vandens filtravimo sistemos namams ir verslui

1.      UAB „Vandens sprendimai“ ir UAB „Vandens sprendimai“ logotipas yra registruoti prekių ženklai, kurių savininkų išimtines teises saugo Lietuvos Respublikoje galiojantys įstatymai ir kiti teisės aktai . Kiti šiame tinklapyje esantys prekių ir paslaugų ženklai ir logotipai išimtine teise priklauso šių prekių ir paslaugų ženklų, logotipų savininkams. Be jų išankstinio rašytinio sutikimo draudžiama naudoti tinklapyje esančius ženklus, logotipus ir žymenis bet kuriuo Lietuvos Respublikos Prekių ženklų įstatymo, Lietuvos Respublikos Konkurencijos įstatymo ir kitų teisės aktų draudžiamu būdu ar forma.

2.      UAB „Vandens sprendimai“ tinklalapio ar bet kurios atskiros jo dalies autorinės turtinės teisės priklauso UAB „Vandens sprendimai“, todėl be jos išankstinio rašytinio sutikimo draudžiama atgaminti visą tinklalapį ar bet kurią jo dalį, bet kokia forma ar būdu, versti jį į kitas kalbas ar kitaip perdirbti, bei naudoti bet kokia forma ar būdu.

3.      Draudžiama atlikti bet kokius kitus veiksmus, kuriais gali būti pažeistos išimtinės savininko teisės į šį tinklalapį ar kurie prieštarauja sąžiningos konkurencijos, autorių teisių apsaugos bei reklamos principams.

4.      UAB „Vandens sprendimai“ visomis įmanomomis priemonėmis siekia užtikrinti tinklapio lankytojų, vartotojų ir klientų privatumo apsaugą.
UAB „Vandens sprendimai“ tinklalapyje yra nuorodų į kitų asmenų, įmonių ar organizacijų interneto tinklalapius. UAB „Vandens sprendimai“ nėra atsakinga už tokių interneto tinklalapių turinį ar jų naudojamus privatumo užtikrinimo metodus.

5.      UAB „Vandens sprendimai“ svetainėje lankytojų gali būti prašoma pateikti asmeninę informaciją (nurodyti vardą, pavardę, gyvenamosios vietos adresą, telefono numerį ir el.pašto adresą). Tvarkydami Jūsų asmens duomenis, mes pasiliekame teisę juos pateikti trečiosioms šalims tiktai konkrečios prekės ar paslaugos teikimo tikslais ir tik tokia apimtimi, kiek būtina tiems tikslams pasiekti. Mes neatskleidžiame trečiosioms šalims Jūsų asmens duomenų jokiais kitais atvejais, prieš tai negavę išankstinio Jūsų sutikimo, išskyrus atvejus, kai pagal Lietuvos Respublikos įstatymus mes privalome tai padaryti.

Updating…
  • Krepšelyje nėra produktų.